advertise

خدمات اجرا و طراحی کناف آشپزخانه

یکی از مهم ترین قسمت های یک خانه، آشپزخانه است؛ بنابراین باید برای زیباتر نشان دادن طراحی و دکوراسیون آن اهمیت ویژه ای قائل شد. یک آشپزخانه خوب، فضایی است که علاوه بر رعایت بهداشت در آن، دلباز و راحت است و همه اعضای خانواده به خصوص خانم ها که زمان زیادی از روز خود را در آن سپری می کنند؛ با حضور در این فضا احساس آرامش داشته و لذت می برند. سقف و دیوار کناف یکی از انواع سقف ها و دیوارهای کاذب هستند که طراحان داخلی با در نظر گرفتن نیاز ساختمان و فضا و همچنین سلیقه شخصی صاحب خانه، آن ها را طراحی و اجرا می کنند.
طراحی و اجرا کناف پذیرایی، کناف آشپزخانه و کناف اتاق خواب، از پرطرفدار ترین نمونه های کناف به شمار می آیند. در حال حاضر؛ اکثر مردم تمایل دارند تا از طریق پیاده سازی ایده هایی خاص در آشپزخانه خود، فضایی بی نظیر و منحصر به فرد را در این محیط ایجاد کنند.
و در همین زمینه؛ کناف سقف آشپزخانه، آرک و کناف اپن آشپزخانه، از جدید ترین و در عین حال کاربردی ترین ایده های طراحی فضای داخلی ساختمان به شمار می آیند که می توانند ظاهری شیک و خاص را بوجود آورند. تیم طراحی و اجرا پرشین کناف نیز با ارائه به روز ترین طرح های ۲۰۲۳ کناف آشپزخانه شیک همواره بر آن است تا بهترین خدمات را به هموطنان عزیز سراسر کشور ارائه دهد.
لطفا از صفحه کناف در اصفهان دیدن فرمائید.


طرح کناف سقف آشپزخانه 1402 | پرشین کناف

کناف آشپزخانه

انواع کناف آشپزخانه جدید | بهترین مدل های کناف آشپزخانه ۱۴۰۲

کناف آشپزخانه جدید یکی از مدرن ترین روش هایی است که برای دکور کردن اشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته و طرفداران بسیاری هم دارند. در گذشته گچ بری های نا متعادل و زمخت برای دکوراسیون فضای داخلی آشپزخانه ها استفاده می شد؛ در حالی که امروزه کناف ها جایگزین تکنیک های قدیمی شده اند.
در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، می توان به کمک ورق های از پیش ساخته شده سقف و دیوار های قسمت های مختلف خانه و به خصوص مدل کناف آشپزخانه را به سبکی متفاوت طراحی کرد. این ورقه های گچی ابعاد مختلفی دارند و برای هر متراژ آشپزخانه ای می توانند بکار گرفته شوند.
کناف ها عایق رطوبت و حرارت اند و به همین لحاظ، بهترین گزینه برای استفاده در آشپزخانه هستند.


کناف آشپزخانه | پرشین کناف

طراحی کناف آشپزخانه های جزیره

در آشپزخانه های مدرن امروزی، به ویژه آشپزخانه های جزیره، تفکیک فضایی به حداقل می رسد. در چنین طراحی هایی، ارتباط بخش های مختلف خانه مثل نشیمن، پذیرایی و آشپزخانه بدون مانع و به صورت مستقیم انجام می گیرد.
در آشپزخانه های جزیره، طراحی قسمت بالایی کانتر و سقف از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چرا که طراحی و دکوراسیون این فضا، کانتر اصلی و آشپزخانه را به لحاظ بصری، از سایر قسمت ها جدا کند.
کناف ورودی آشپزخانه نیز یکی دیگر از ایده هایی است که ترکیب آن با چوب، فضایی خاص را برای آَشپزخانه شما ایجاد می کند.


کناف ورودی آشپزخانه | پرشین کناف

طراحی کناف برای جلوی آشپزخانه

استفاده از طرح های به روز و جدید کناف برای آرک و اپن آشپزخانه و کناف بالای اپن، جلوه ای زیبا به دکوراسیون آشپزخانه می بخشد. آرک ها تاثیر بسیار زیادی در آشپزخانه ایفا می کنند و ارتباط مناسبی را پذیرایی، هال و آشپزخانه ایجاد می کنند. در ادامه شما را با مدل هایی از آرک و کناف آشپزخانه اپن آشنا می کنیم.
جالب است بدانیم که طراحی و کاربرد آرک در آشپزخانه، در دکوراسیون آشپزخانه های سبک ایرانی بیشتر از هرجای دنیا به چشم می خورد. در واقع این ایده طراحی به عنوان نماد و تزیینی برای آشپزخانه های ایرانی شناخته می شود. امروزه؛ آرک در آشپزخانه های ایرانی از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر دکوراسیون هایی که برای اپن استفاده می شدند برخوردار است.
طرح آرک کناف آشپزخانه باید نسبت به مکانی که قرار می گیرد و همچنین ابعاد کلی آشپزخانه طراحی شود تا نتیجه ای مطلوب حاصل شود. از ایده های خاص و جدید در طراحی و اجرای کناف آرک آشپزخانه اپن را غافل نشوید.


کناف برای آشپزخانه | پرشین کناف

مدل کناف سقف آشپزخانه ساده و شیک

کناف آشپزخانه ساده و شیک در اکثر خانه های ایرانی وجود دارد د بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. این مدل از دکور معمولا، کناف ورودی آشپزخانه می باشد. و یا در برخی موارد کناف آشپزخانه جزیره می باشد. اما به طور کلی کناف آشپزخانه ساده و شیک همانطور که از اسمش پیداست بسیار طرحی ساده و شیک دارد.
از مزایای این نوع کناف می توان به زیباتر جلوه دادن آشپزخانه اشاره نمود همچنین هزینه آن نسبت به سایر دکور ها بسیار پاییین تر است. مورد حائز اهمیت دیگر می توان به استفاده از فضاهای ایجاد شده برای گذاشتن دکور و افزایش دو چندان فضا می توان اشاره کرد.

انواع کناف آشپزخانه
کناف سقف اشپزخانه | پرشین کناف
زیباترین کناف آشپزخانه | پرشین کناف
کناف آشپزخانه جدید | پرشین کناف
کناف آشپزخانه ساده | پرشین کناف
عکس کناف اشپزخانه | پرشین کناف
کناف اشپزخانه طرح جدید | پرشین کناف

آرک آشپزخانه با کناف

آرک کناف آشپزخانه عضو جدایی ناپذیر کناف آشپزخانه می باشد. آرک در معنای مهندسی ساختمان به معنای قوس می باشد. این اصطلاح به صورت رایج امروزه به عنوان کناف دیوار آشپزخانه یا کناف اپن آشپزخانه جدید یاد می شود. آرک کناف آشپزخانه بسیار زیاد در زیبایی خانه تأثیر بسزایی دارد.
این نوع از سقف کاذب را می توان به عنوان پرطرفدارترین آن شناخته می شود. در برخی موارد دیده شده از فلکسی کناف برای نما و نورپردازی استفاده می شود.
طرح های آرک کناف آشپزخانه مدرن را می توانید با سفارش از تیم طراحی پرشین کناف به صورت سه بعدی دریافت نمائید. به طور معمول تیم طراحی پرشین کناف بیشتر تمرکز خود را روی طرح آرک اشپزخانه ساده و شیک می گذارد این امر به دلیل زیبایی بیشتر و استقبال بیشتر می شود.


آرک کناف آشپزخانه | پرشین کناف

طرح کناف آشپزخانه مدرن

طرح کناف آشپزخانه مدرن طرحی است که شامل کناف اپن ، کناف آرک و کناف ورودی آشپزخانه باشد. برای اینکه بتوان تمامی این موارد را در یک طرح جا داد نیاز تخصص در طراحی سپس در اجرا باشد اما همه این موارد زمانی محقق می شود که متراژ آشپزخانه به قدری باشد که بتوان در آن تمامی این نوع کناف ها را در آن جا داد.
پس برای داشتن یک طرح کناف آشپزخانه مدرن ابتدا با تیم طراحی تماس بگیرید متراژ خود را اعلام نمائید سپس عکس هایی از فضای آشپزخانه ارسال نمائید و منتظر یک نمای زیبا برای خانه خود باشید.

طراحی و اجرای انواع کناف برای آشپزخانه با بالاترین کیفیت

طراحی و اجرای کناف آشپزخانه در تنوعی بی نظیر با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط تیم متخصص و حرفه ای پرشین کناف 

کناف سقف آشپزخانه

انواع کناف برای سقف آشپزخانه

 امروزه یکی از محبوب ترین و خاص ترین طراحی هایی که برای جدیدترین سقف آشپزخانه های ایرانی در نظر گرفته می شود و افراد برای تزیین سقف آشپزخانه خود تمایل به انجام آن دارند؛ استفاده از زیباترین کناف سقف اشپزخانه و انواع سقف کاذب است.
برای آشپزخانه هایی که دکوراسیون مدرن و کلاسیک دارند؛ استفاده از سقف آشپزخانه کناف، می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فضای داخلی آشپزخانه منزل شما داشته باشد. استفاده از این کناف ها در سقف آشپزخانه، جذابیت خاصی به کناف اشپزخانه سقف بخشیده و جلوه سایر المان های محیط را چند برابر می کند.
کناف ها تجهیزات انعطاف پذیری هستند که می توان از آن در طرح ها و مدل ها و فضاهای مختلف استفاده کرد.


کناف سقف آشپزخانه | پرشین کناف

کناف سقف برای آشپزخانه مدرن

کناف های سقف آشپزخانه نیز مانند سایر کناف های سقف، انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع دکوراسیون و طراحی داخلی فضا بکار گرفته می شوند.
برای آشپزخانه هایی که دکوراسیون مدرن دارند، کناف های سقف گوشه دار و با خط های صاف مثل؛ کناف سقف مربع و کناف سقف مستطیل، بهترین گزینه به شمار می آیند.
این نوع کناف های مدرن برای سقف آشپزخانه می توانند در وسط سقف و یا گوشه ها نصب شوند. برای تکمیل این طرح ها و افزایش جذابیت فضا، از چراغ های ال ای دی توکار و نورپردازی نیز استفاده می شود.

کناف سقف برای آشپزخانه کلاسیک و ساده

 آشپزخانه فضایی پر از کابینت بوده که به خودی خود شلوغ است، پس پیشنهاد می شود تا برای سقف از کناف هایی با طرح های ساده و خلوت استفاده کنید تا از شلوغی فضا کم شود. استفاده از کناف سقف ساده برای آشپزخانه، زیبایی آشپزخانه شما را چندین برابر می کند.
برای آشپزخانه هایی که فضای داخلی و دکوراسیون آن ها کلاسیک است، کناف سقف دایره ای و گرد گزینه های مناسبی به شمار می آیند. این مدل کناف ها با لوسترهای کریستالی و نورپردازی مخفی؛ فضایی شیک و کاملا کلاسیک را ایجاد می کنند.


طرح کناف آشپزخانه | پرشین کناف

تلفیق مدرنیته و سنت در طراحی سقف آشپزخانه

 در سالیان گذشته؛ در معماری سنتی ایران، یکی از اصلی ترین ارکان زیبایی خانه ها، گچ بری ها بودند که امروزه در سبک معماری معاصر، کناف ها جایگزین گچ بری و تزیین خانه با ساخته های گچی شده اند.
یکی از طراحی های زیبایی که برای کناف آشپزخونه می توان اجرا کرد؛ ترکیب کناف و گچ بری است. این تلفیق مدرنیته و سنت؛ زیبایی و جلوه ای منحصر به فرد در آشپزخانه ایجاد می کند.
ممکن است برخی افراد میانه خوبی با طرح های خلوت و ساده نداشته باشند. اگر به دنبال یک طرح منحصر به فرد و خاص هستید؛
می توانید در طرح مورد نظر خود از چوب استفاده کنید تا ظاهر سقف از یکنواختی خارج شود. البته جنس و رنگ چوب کناف سقف می بایست با کابینت ها همخوانی داشته باشد.

ثبت سفارش در پرشین کناف

برای ثبت سفارش تنها کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

انتخاب رنگ کناف آشپزخانه

 رنگ و طرح کناف آشپزخانه از اصلی ترین نکاتی است برای استفاده از این تکنیک باید به آن دقت داشت. استفاده از کناف در آشپزخانه به طراحی داخلی این فضا جذابیت و زیبایی بی نظیری القا می کند، پس لازم است که طرح کناف را با توجه به سبک دکوراسیون و طراحی داخلی آشپزخانه خود انتخاب کنید.
کناف ها متریال مدرنی است که این روزها اجرای آن در آشپزخانه طرفداران زیادی دارد. چرا که آشپزخانه قلب دوم و به نوعی قلب تپنده خانه بوده و اعضای خانواده زمان زیادی از روز را در این فضا سپری می کنند. در انتخاب انواع کناف برای آشپزخانه، رنگ نیز از دیگر مواردی است که باید در انتخاب آن دقت بالایی داشت.
دقت داشته باشید که آشپزخانه هایی که متراژ و ابعاد آن ها کوچک است، رنگ کناف را روشن انتخاب کنید. با اینکار فضای داخلی آشپزخانه شما صمیمی تر و گرم تر به نظر می رسد؛ و در مقابل، برای آشپزخانه هایی که متراژ بزرگتری دارند، استفاده از رنگ های تیره، مشکلی ایجاد نمی کند.


طرح کناف آشپزخانه | پرشین کناف

مزایای استفاده از کناف برای آشپزخانه چیست؟

 در مقایسه با دیوار های سنتی، کناف ها تقریبا ۱۰ برابر سبک تر هستند، همین امر به کاهش بار مرده ساختمان کمک شایانی می کند. وزن سبک کناف هایی که در قسمت های مختلف ساختمان از جمله آشپزخانه استفاده می شوند، در برابر زلزله مقاومت بالاتری دارد، بنابراین تلفات جانی کمتری را در پی دارد.
همچنین؛ پانل ها به پروفیل به صورت منعطف متصل شده اند، که در کاهش تخریبات حاصل از زلزله موثرند.وزن سبک متریال سبب می شود تا ساخت و جابجایی پروژه ساده تر انجام شده سرعت کار افزایش پیدا کند،
به علاوه، کاهش نیروی انسانی را هم به همراه دارد. کناف اشپزخانه به خوبی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی آشپزخانه مثل لوله های آب، گاز و سیم کشی برق را پوشش می دهد و دسترسی به آن ها آسان است و به همین دلیل هم یکی از زیباترین کاربرد های انواع کناف ها، در اشپزخانه است.
علاوه بر طراحی و اجرای انواع کناف آشپزخانه، طراحی و اجرا کناف سقف و طراحی و اجرای کناف دیوار، از دیگر خدمات تیم متخصص پرشین کناف می باشد.


نصب کناف در آشپزخانه | پرشین کناف

کناف آشپزخانه و انواع آن

کناف در آشپزخانه از کاربرد های متنوعی برخوردار است و میتواند در قسمت‌ های مختلف مثل سقف، کابینت، اپن و .... به کار گرفته شود. همان طور که می دانید آشپزخانه یکی از قسمت های مهم در هر خانه است که زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آشپزخانه می تواند در زیبایی کل خانه اثرگذار باشد و اگر بتوانید طراحی آشپزخانه را به بهترین نحو انجام دهید گام بزرگی در راستای زیباتر شدن خانه برداشته اید.


انواع کناف سقف برای آشپزخانه | پرشین کناف

انواع کناف سقف برای آشپزخانه

برای طرح کناف سقف آشپزخانه متناسب با نوع دکوراسیون آشپزخانه باید از اصول خاصی پیروی کرد که سبک آن با یکدیگر متفاوت است. طراحی و اجرای کناف برای آشپزخانه های کوچک و مدرن باید به گونه ای انجام شود که با سادگی و مدرن بودن آشپزخانه در تضاد نباشد و تاثیر منفی در زیبایی اجزای مینیمال در دکور آشپزخانه نداشته باشد.
به عبارت دیگر، برای کناف آشپزخانه کوچک و مدرن طرح های شلوغ و تجملاتی به دلیل تناقض با محیط توصیه نمیشود زیرا فضا را کوچکتر نشان می دهد و باعث می شود آشپزخانه دلگیر و نا مرتب به نظر برسد.
در عوض برای آشپزخانه‌های بزرگ‌تر آزادی عمل بیشتری دارید. یعنی هم می‌توانید از طرح کناف ساده آشپزخانه استفاده کنید و هم اینکه می‌توانید به سراغ طراحی مدل‌های پیچیده‌تر و شلوغ تری بروید.


نورپردازی کناف سقف آشپزخانه | پرشین کناف

طراحی نورپردازی سقف آشپزخانه

نورپردازی فضای داخلی آشپزخانه موجب زیباتر شدن محیط می شوند و همین امر سبب شده تا به عنوان یک شاخصه در دکوراسیون داخلی آشپزخانه کناف در نظر گرفته شود و بخش مهمی از دیزاین هر خانه مدرن و لوکسی رابه خود اختصاص دهد.
یکی از روش های جدید در نورپردازی که بسیار مورد توجه طراحان و مردم می باشد، نور مخفی سقف است .البته باید توجه داشته باشید که طرح چراغ هایی که روی سقف نصب می شوند و محل قرارگیری چراغ ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
علاوه بر قرارگیری موقعیت چراغ ها باید جهت نور آن ها را نیز به درستی تنظیم کنید. اگر شما تمایل دارید جلوه سقف آشپزخانه تان بیشتر شود بهتر است چراغ هایی را که به سمت پایین و بالا نوردهی می کنند را به سقف آشپزخانه اضافه کنید.


کناف آرک اپن آشپزخانه | پرشین کناف

کناف آرک اپن آشپزخانه

آرک ها قسمتی از معماری داخلی ساختمان هستند که علاوه بر ایجاد فاصله بین دو فضا، خود سازه را نیز ساپورت می کنند. در این بین مدل کناف آرک اپن آشپزخانه محبوب ترین و پر کاربرد ترین مدل ها بین خانه دارهای جدید و قدیمی است که البته نقشی در تقسیم بار سازه ندارند و بیشتر جنبه زیبایی انها مطرح است.
بنابراین اگر در حال طراحی خانه جدیدی هستید، استفاده از مدل آرک آشپزخانه کناف در قسمت آشپزخانه برای زیبایی دکوراسیون آشپزخانه گزینه ای بسیار ایده آل حتی در آشپزخانه های امروزی و مدرن خواهد بود.


کناف جزیره آشپزخانه | پرشین کناف

کناف بالای جزیره آشپزخانه

شاید شما هم در آشپزخانه های مدرن امروزی که به صورت جزیره ای هستند دیده باشید که یک‌ صفحه معلق روی سقف وجود دارد که یک حالت جدا از سقف دارد و انگار بخشی متمایز از سقف است.
اجرای این سقف های کاذب مجزا با کناف و توسط تیم حرفه ای و متخصص پرشین کناف صورت می گیرد. در واقع معمولا کل سقف از جنس کناف است و این بخش نیز به شکل مجزا از سقف اصلی، بالای سر جزیره یا کانتر اجرا شده است و‌در نهایت نورپردازی گردیده است.
در واقع بوسیله این سقف مجزا، انگار بخش جزیره و کانتر از سایر قسمت عا تفکیک شده اند و چنین حسی به بیننده انتقال می یابد. دلیل دیگر، اجرای نورپردازی متفاوت برای این قسمت ها می باشد.

انواع کناف سقف آشپزخانه
مدل کناف سقف آشپزخانه | پرشین کناف
طرح کناف سقف آشپزخانه | پرشین کناف
جدیدترین کناف سقف اشپزخانه | پرشین کناف
عکس کناف سقف آشپزخانه | پرشین کناف
کناف سقف آشپزخانه ساده | پرشین کناف
انواع کناف سقف آشپزخانه | پرشین کناف

طراحی و اجرای کناف سقف ساده با بهترین کیفیت 

طراحی و اجرای کناف سقف ساده با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط تیم متخصص پرشین کناف

زیباترین کناف آشپزخانه

زیباترین کناف آشپزخانه می تواند به روحیه دادن به بانوان بسیار کمک کند. با توجه به اینکه بسیاری از آن ها وقت بسیاری را در آشپزخانه سپری می کنند و با عشق برای خانواده آشپزی می کنند نیازمند داشتن روحیه بالا می باشند. به همین دلیل داشتن یک کناف سقف آشپزخانه یا کناف آشپزخانه بسیار به آن ها برای انجام این عمل کمک می کند.
در زیر نمونه ای از زیباترین کناف آشپزخانه می بینید.


زیباترین کناف آشپزخانه
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.