advertise

درباره مجموعه پرشین کناف

تخصص در هر زمینه ای، باعث پیدایش، پیشرفت، و رونق در هر حرفه ای شده است؛ به همین سبب ما می توانیم با افتخار اعلام نمائیم با تخصص ویژه ی خود در زمینه سقف کاذب که در ایران با نام مرسوم کناف شناخته می شود، باعث آشنائی این حرفه در کشور عزیزمان شده ایم مجموعه پرشین کناف با بیش از ۱۰ سال تجربه از اوایل دهه ۹۰ شمسی بود که با توجه به زمینه های قبلی مهندسین و مدیران خود شروع به فعالیت حرفه ای در حوزه سقف کاذب کناف کرد.
پرشین کناف با انجام پروژه های بزرگ سازمانی و تعداد کثیری پروژه های شخصی نام خود را بر سر زبان ها انداخته از جمله نمونه کار های صورت گرفته سازمانی می توان به اجرای پروژه کناف ساختمان کمیسیون مجلس شورای اسلامی، شرکت پرستیژلند در قالب مجموعه بزرگ سیتی سنتر اصفهان؛ ساختمان ifc؛ هتل های شرکت پرستیژلند، و فرهنگسرای بهارستان اصفهان اشاره نمود.

مشاوره رایگان

برای ارتباط با کارشناسان و دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۶۲۳۲۹۶۰۵ تماس بگیرید.

هدف ما

در حوزه فروش متریال سقف کاذب کناف نیز پزشین کناف با تأمین مصالح مورد نیاز از مبادی اصلی و حذف واسطه های فروش بهترین کیفیت را ارائه می دهد. این مجموعه بسته به نیاز مشتریان عزیز ورق کناف و پروفیل های مصرفی را در تقسیم بندی های اصلی و متفرقه به هموطنان عزیز ارائه می نماید. پرشین کناف تنها راه تبلیغ خود را مشتریانی می داند که اجرای کناف آن ها را بر عهده داشته است؛ زیرا انجام یک کار مهندسی شده طبق سلیقه مشتری و طراحی حرفه ای مجموعه بهترین تبلیغ یک مجموعه به آن نیاز دارد. همواره یکی از اهداف حائز اهمیت پرشین کناف از ۲۰ سال گذشته تا به اکنون ارتقاء سطح کیفی جامع سقف کاذب کناف به صورت عملی در پروژه ها و تئوری توسط آموزش در قسمت مقاله سایت پرشین کناف می باشد.


نام برند

در هنگام تشکیل یک تیم انتخاب نام برند یکی از حائز اهمیت ترین مواردی ست که می بایست به آن توجه نمود. این مجموعه هم از این قاعده مستثنی نبوده و بعد از مدت ها بحث و نظر در این رابطه، اعضای هیئت مدیره با توجه به عرق ملی و تجربه پروژه های مهمی در راستای آبادانی این مرز و بوم، همچنین حوزه فعالیت کناف، در سال ۱۳۸۰ تصمیم به انتخاب نام پرشین کناف نمود. به این ترتیب در نام برند، به همراه حوزه فعالیت عرق ملی این تیم نمایان گر می باشد.

اجرای کناف در اصفهان

فعالیت تخصصی در حوزه کناف | پرشین کناف

فعالیت تخصصی در حوزه کناف

از موارد حائز اهمیت که پرشین کناف را از سایر مراکز ارائه خدمات ساختمانی متمایز می کند، فعالیت تخصصی این مجموعه در حوزه کناف می باشد. پرشین کناف به مدت ۲۰ سال تمامی تمرکز خود را بر روی طراحی، توسعه، فروش و اجرای کناف قرار داه است؛ از این رو می توان با افتخار اعلام نمود پرشین کناف اولین مرکز تخصصی کناف می باشد.
این مجموعه با بهره گیری طراحان خوش ذوق، ناظران با سابقه، تیم اجرایی مجرب، تیم فروش حرفه ای، و مدیران آینده نگر و با استفاده از تجهیزات، ابزار، و روش های نوین خدماتی با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهد.


ارائه بهترین عملکرد

تیم پرشین کناف بر این باورست رضایت هموطنان عزیز از این مجموعه سبب پیشرفت، تبلیغ، و ارتقاء سطح کیفی این تیم خواهد شد؛ پس هدف ما در تمامی پروژه ها ارائه بهترین عملکرد و با کیفیت ترین خدمات می باشد. همواره خدا را شاکریم که در این ۲۰ سال تمامی باز خورد های هموطنان عزیز مثبت بوده و توانسته ایم جواب اعتماد ایشان را به درستی دهیم.
پرشین کناف بعد از گذشت ۲ دهه فعالیت هدف خود را گم نکرده و در این راه قدم برمیدارد و به یاری خداوند همدلی تیم و پشتیبانی هموطنان عزیز سربلند باشد.

طراحی کناف | پرشین کناف

طراحی و اجرا کناف | پرشین کناف

مشتری مداری

از ارکان مهم هر مجموعه کیفیت ارائه خدمات ضمن مشتری مداری ست. یکی از دلایلی که پرشین کناف ۲ دهه برند اول کناف ایران می باشد، خدمات با کیفیت که به صورت تخصصی در خدمت عموم هموطنان قرار می گیرد.
از دیگر فاکتور های حائز اهمیت بهره گیری از توانمندی جوانان این مرز و بوم در پیشبرد فعالیت های مجموعه و استفاده از آخرین تکنولوژی طراحی و اجرای کناف ست. تضمین کیفیت، خدمات متنوع، سریع ترین زمان ممکن، و تعهد از اصول اساسی پرشین کناف و از وجوه تمایز این مجموعه نسبت به سایر مراکز می باشد.

مشتریان ما

سامسونگ

هانی

ساپیا

ماهان

پبشگامان

کویر تایر

کویر تایر۲