advertise

کناف دیوار | پروژه مسکونی مجتمع آرمیتس | ۲۰۲۰

طراحی و اجرای کناف دیوار پروژه مسکونی مجتمع آرمیتس تیم متخصص و مجرب پرشین کناف بر عهده گرفت. این پروژه بزرگ دارای متراژ ۱۲۰۰۰ متر مربع میباشد و طرح پروژه برعهده شرکت مهندسی فرداد که یکی از شرکت های طراحی حرفه ای در اصفهان به شمار میرود، بوده است. این پروژه بزرگ یکی از بهترین پروژه های عمرانی در استان اصفهان و کشور به حساب می آید. ساختمان این پروژه ۱۲۰۰۰ متر مربع است . این طرح بزرگ برعهده مجموعه پرشین کناف ، یکی از شرکت های استان اصفهان بوده است .

مشخصات مجتمع مسکونی آرمیتس

مشخصات عمومی پروژه

عوامل پروژه

مشخصات ساختمان

طراحی و اجرای مجتمع آرمیتس

پرشین کناف در این پروژه با به کار گیری نیرو های متخصص و مجرب خود شروع به کناف سقف و کناف دیواری پروژه مسکونی مجتمع آرمیتس ۴ نمود. این پروژه تیپ B بوده و فاصله بین پروفیل های F۴۷، به میزان ۴۰ سانتی متر بوده است.
پانل استفاده شده در اجرای این پروژه و دیگر مصارف اعم از راکت کناف، کلیپس، بست اتصال طولی همگی از برند کناف ایران بوده است زیرا این پانل از کیفیتی عالی و ایمنی بسیار بالا برخوردار می باشد. برند کناف ایران با مالکیت آلمان مشغول به فعالیت میباشد و محصولات دیگری را اعم از صفحات روکش گچی، دیوار مقاوم در برابر حریق ،تایلهای گچی، تایل گچی ساده، تایل گچی آکوستیک و .... عرضه مینماید.

اجرای کناف در اصفهان

اجرای کناف در اصفهان

کناف دیوار و دلایل استفاده از آن

در کناف دیوار، با ایجاد حجم های مختلف بر روی دیوار ، فضا های کاربردی ساخته میگردد مانند کتابخانه، قفسه، کمد و ... این کناف ها در رنگ ها و طرح های متنوعی موجود می باشند و دارای قابلیت جا به جایی هستند دیوار کناف دارای وزنی سبک میباشد و از بار ساختمان میکاهد و از قابلیت عایق صدا نیز برخوردار می باشد که این موضوع از مهمترین قابلیت های آن به شمار میرود.شما میتوانید این کار رو به تیم حرفه ای پرشین کناف بسپارید. این تیم با ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای کناف همواره اماده خدمت رسانی در کوتاه ترین زمان به شما عزیزان میباشد.

اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان

مشخصات فنی کناف، سازه و متریال

مشخصات فنی کناف
مشخصات فنی پانل کناف
مشخصات فنی پروفیل

طراحی و اجرای کناف با بهترین قیمت

طراحی و اجرای انواع کناف با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط تیم متخصص و حرفه ای پرشین کناف در سراسر کشور

کناف سقف و نحوه اجرای آن

همانطور که قبل گفته شد این پروژه بر نوع تیپ B طراحی و پیاده سازی شده است .این سقف ها از فولادی سبک ساخته میشوند و وزنی بسیار سبکی را دارا میباشند و مشخصات فنی استانداردی را به همراه دارند. کناف سقف دارای فضای خالی در پشت خود می باشند که برای عایق صوتی و عایق حرارتی به کار میروند و کار را برای تاسیسات الکتریکی و مکانیکی آسان نموده است. این کار توسط متخصصان مجرب پرشین کناف طراحی و اجرا گردید.این تیم با اندازه گیری دقیق از کمترین ضریب خطا برخوردار می باشد و قادر به پیاده سازی کناف با بهترین کیفیت در طرح های متنوع می باشد.

اجرای کناف در اصفهان

اجرای کناف در اصفهان

کناف و سقف کناف چیست

به صفحاتی که روکش گچی دارند و به کمک فرایند به یگدیگر وصل می شوند کناف می گویند . کناف در دوره جدید گچ، به حساب می آید و همه کارهای ساختمانی که قبلن با گچ درست میشدند را میتواند با متریال های جدید ، بهتری به کمک کناف انجام داد.
کناف یک عنصر مهم در ساختمان به حساب می آید و به همین عنوان مزیت های زیادی دارد که در عصر حال در طرح ریزی و دکوراسیون ساختمان ها خیلی مورد استفاده قرار می گیرد . سقف کناف گونه ایی از صفحات روکش دار می باشد که روی آن گچی است که در تمام کار های ساختمانی جدید به کار برده میشود .