advertise

کناف سقف و دیوار | ساختمان تجاری تفریحی عمارت گلدسته | ۲۰۲۱

مجموعه چند منظوره عمارت گلدسته که به لحاظ حجم سرمایه گذاری و موقعیت مکانی، یکی از شاخص ترین پروژه های اصفهان می‌باشد، در امتداد خیابان باغ گلدسته،حد فاصل خیابانهای آمادگاه و سیدعلیخان به طول ۱۵۰ متر واقع شده. طراحی، نظارت و اجرای کناف سقف این ساختمان برعهده پرشین کناف بود و یکی از پروژه های پر افتخار این مجموعه به شمار میرود.مجاورت محل احداث پروژه با محور چهارباغ عباسی و کاخ هشت بهشت ونزدیکی آن به عناصر تاریخی و فرهنگی اصفهان از جمله موقعیت استثنایی میدان نقش جهان و سی و سه پل این منطقه را مرکز توجه قرار میدهد.

مشخصات ساختمان تجاری تفریحی عمارت گلدسته

این مجتمع با دارا بودن موقعیت مکانی عالی و چشم اندازی فوق العاده یکی از دلایلی بود که پرشین کناف طراحی و اجرای کناف سقف و کناف دیوار را بر عهده گرفت. تیم پرشین کناف با برگزاری جلسات متعدد و جمع آوری نیرو های متخصص خود شروع به طراحی کناف های این ساختمان نمود. این ساختمان دارای در ۷ طبقه ، شامل ۲ طبقه زیر زمین به عنوان پارکینگ ، طبقه های منفی یک ، همکف و دو طبقه روی همکف با کاربری تجاری و طبقه سوم با کاربری های تفریحی و فود کورت به صورت کاملا لوکس و با نمایی منحصر به فرد، برگرفته از معماری روز دنیا پیاده سازی شده است.

طراحی و پیاده سازی کناف سقف و دیوار عمارت باغ گلدسته

برای پیاده سازی این پروژه تیم پرشین کناف با بهره گیری از دانش فنی و مهارت تیمی به محض طراحی شروع به اجرای کار نمودند.اعضای گروه پرشین کناف به دو دسته ی ۵ نفره تقسیم بندی شده بودند. این پروژه دارای تیپ A بوده و پروفیل های آن F۴۸ میباشد و سایز آن ۴۵سانتی متر است. در این پروژه از صفحات کناف با ضخامت ۱۲ میلی متر برای ساخت دیوارهای جدا کننده کناف و غیر باربر، دیوار کناف پوششی، کناف سقف دکوراتیو یا ساده استفاده می شود و از صفحات کناف با ضخامت ۱۵ و ۱۸ میلی متر، برای قسمت هایی که نیاز به مقاومت بیش تری دارند، استفاده می گردد.

انواع سقف کاذب کناف

سقف‌های کاذب کناف به دو دسته کلی سقف کناف ثابت و سقف کناف متحرک تقسیم می‌شوند. سقف کاذب کناف ثابت: در ساخت این نوع سقف از پنل‌های گچ و سیمانی استفاده می‌شود. زیرسازی آن نیز به وسیله پروفیل‌های فولادی سبک انجام می‌شود. این سقف در دو مدل ساده و طرح دار است.
سقف کاذب کناف ثابت ساده: در سقف های کاذب ساده دو نوع قابلیت اجرا تیپ A و تیپ B وجود دارد. تیپ A مخصوص فضاهای بالای ۵۰ متر مربع است و تیپ B برای فضاهای کمتر از ۵۰m یا دهانه کمتر از ۴ متر است. همانطور که مشاهده کردید،تیپ اجرایی این پروژه تیپA میباشد.

انواع سقف کاذب کناف | پرشین کناف

کناف سقف چیست؟ | پرشین کناف

کناف سقف چیست؟

سقف کناف، به نوعی نسل جدید گچ محسوب می‌شود که در کر‌های ساختمانی جدید بسیار رواج دارند. برای ساخت سازه‌های کناف از پنل‌های پیش ساخته گچی استفاده می‌شود.
این نوع از سقف به دلیل سرعت اجرای بسیار بالا و نخحوه اجرای بسیار وسیع‌تر در بین سقف‌های کاذب بسیار محبوب به حساب می‌آید. به دلیل انعطاف‌پذیر بودن این نوع از سقف، امکان ایجاد طرح‌های هندسی مختلف فراهم خواهد شد. می‌توان اشکال ساخته شده توسط این سقف را با نورپردازی‌های زیبا ترکیب کرد تا جلوه‌گر هنر و معماری در سقف‌های کاذب باشند.
برای آشنایی بیشتر می توانید به مقاله کناف چیست مراجعه نمائید.

اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان

مشخصات کناف

مشخصات فنی کناف

مشخصات طراحی کناف و معماری

طراحی و اجرای کناف با بهترین قیمت

طراحی و اجرای انواع کناف با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط تیم متخصص و حرفه ای پرشین کناف در سراسر کشور

چرا از کناف استفاده می کنیم؟

کاهش وزن ساختمان

یکی از روش های مدرن امروزی برای طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده از کناف به جای گچ کاری، کاغذ دیوای و رنگ می باشد. در سال های گذشته از مصالحی همچون آجر، سیمان، خاک و گچ سفید استفاده می شده است تا به ساختمان ظاهری زیبا داده شود که هر یک از این مصالح در جایگاه خود دارای معایب و مشکلاتی بوده اند که از عمده ترین آن ها وزن زیادی بود که هریک از مصالح دارا بودند و نمی توانستند در برابر حوادثی همچون سیل و زلزله مقاومت بالایی از خود نشان دهند.
مزایای کناف
مقاوم در برابر زلزله، سیستم ایمنی، اجرا و نصب راحت، سرعت اجرای بسیار بالا، وزن کم مقرون به صرفه، عایق حرارتی مناسب، عایق صوتی مناسب و...

مزایای کناف | پرشین کناف

طراحی کناف سقف | پرشین کناف

طراحی کناف سقف

در این پروژه تیم متخصص پرشین کناف، با موقعیتی که اصفهان ازنظر آب و هوایی ، سیاسی و همچنین تاریخی دارد توانسته اند طراحی این پروژه را به خوبی به پایان برسانند.
که این طرح ها با کمک متخصیصن مجرب صورت میگیرد که کار به بهترین نحوه ممکن انجام گیرد. انتخاب پرشین کناف به دلیل پارتیشن بندی بودن و همچنین داشتن فرم از پیش طراحی شده در اغلب جزئیاتِ آنها می تواند اطمینان زیادی را برای مخاطب نسبت به سایرین ایجاد کند.