advertise

کناف سقف و دیوار |پروژه ی سیتی سنتر اصفهان

مجتمع تجاری سیتی سنتر ، واقع در سپاهان شهر اصفهان از بزرگترین مراکز خرید ایران و حتی جهان است. مسئولیت قسمت طراحی و دیزاینِ سقف این مجتمع را پرشین کناف بر عهده گرفته بود. به گزارش رسیده شده از مهندسین و طراحان سیتی سنتر، این پروژه از جذاب ترین پروژه های کار شده برای آن ها تا به آن زمان بوده است. شرکت نظام مهندسی زاینده رود که از شرکت های معروف اصفهان می باشد ، توانست مشاوره و طرح این پروژه را بر عهده بگیرد و مهندس علی اکبر فاضل نیا هم به عنوان سر مهندس این بخش توانست به خوبی مسئولیتش را به اتمام برساند. دیزاین و طراحی پروژه ی کنافِ سقف سیتی سنتر را پرشین کناف سامان دهی کرده است.
برای کناف در اصفهان بر روی لینک آبی کلیک نمائید.

مشخصات سیتی سنتر اصفهان

 مجتمع سیتی سنتر متشکل از ۷ طبقه می باشد که از این هفت طبقه، دو تا از آن ها برای پارکینگ این ساختمان اختصاص یافته است.
به طور قطع هر طبقه بنا بر متفاوت بودنِ خدماتش به طراحی سقف متمایزی نیاز داشته که مقدار کناف متفاوتی هم می طلبید. با تقریب کلی برای این پروژه می توان ۶۰۰،۰۰۰ متر کناف لحاظ شده را در نظر گرفت.

مراحل کاری

از دلایلی که پرشین کناف عهده دارِ این پروژه بود می توان به خاص بودن طراحی ِ این مجتمع اشاره کرد. پرشین کناف همراه با همکاری چندین شرکت دیگر توانست پرونده ی سیتی سنتر را به خوبی سازمان دهی کند. از همان ابتدای مطرح کردنِ پروژه ی سیتی سنتر، پرشین کناف جز اولین گزینه هایی بود که سرمایه گذاران این شرکت درصدد همکاریِ با آن بودند. 
برای عملی سازی این پرونده ی عظیم ، اعضای گروه پرشین کناف به سه دسته ۷ نفره تقسیم بندی شده بودند. در این پرونده از پانل کناف ایران استفاده شده است. این موارد استفاده شده ی حاشیه ای همگی از برند ایران کناف می باشند. دلیل همکاری پرشین کناف با این کمپانی بالا بردن سطح ارائه ی کیفیت برای خدمت رسانی به مشتری بوده است.

محصولات مورد استفاده:
خارج از محصولات اصلی از یک سری محصولات حاشیه ای نیز در این پروژه استفاده شده است که عبارت اند از:
۱-بست اتصال
۲-براکت کناف
۳-کلیپس 

چرا از کناف استفاده می شود؟

برای طراحی پروژه های بزرگی همچون سیتی سنتر ، مهندسین ابعاد زیادی را در نظر می گیرند. این ابعاد می تواند زیبایی ، معماری و قیمت محصولات به کار رفته باشد. سرمایه گذارانی که به بعد زیبایی اهمیت زیادی می دهند همیشه از موافقان استفاده از کناف در مجتمع ها می باشند.
به غیر از زیبایی فرم های معماری بالا با کناف قابل استحضال می باشند.
همچنین از مزایای کناف این است که می تواند در برابر صدمات احتمالی که برای ساختمان پیش می آید تا حدودی مقاومت کند. این صدمات احتمالی می تواند زلزله های تا ریشتر های متوسط و یا ریزش سقف بر اثر گذر زمان باشد.

اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان

مشخصات فنی کناف، سازه و متریال

مشخصات عمومی کناف سقف

مشخصات فنی پانل کناف

مشخصات فنی پروفیل

طراحی و اجرای کناف با بهترین قیمت

طراحی و اجرای کناف با بهترین قیمت

طراحی و اجرای انواع کناف با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط تیم متخصص و حرفه ای پرشین کناف در سراسر کشور

کیفیت سقف کناف

کاملا واضح است که در هر کاری کیفیت حرف اول را می زند. در پروژه ی سیتی سنتر هم بخش عمده ای از پارتیشن بندی ها بر اساس کناف است که پرشین کناف توانسته به خوبی کیفیت کار را تضمین کند.
همچنین قسمت هایی از این پروژه با طراحی سقف کاذب بنا شده است ؛ که پرشین کناف این بخش را نیز به خوبی توانسته مدیریت کند.این کمپانی در تمامی پروژه های خود اعم از بزرگ و کوچک از کناف تیپ A استفاده می کند.
قابل ذکر است که تیپ A بهترین نوعِ کناف می باشد. پرشین کناف با به کار بردن کناف A در پروژه های خود توانسته به بهترین نحو دستگاه های نظارتی را راضی نگه دارد. از دیگر ویژگی هایی که پرشین کناف را متمایز می کند این است که این کمپانی برای رساندن خطاهای انسانی به حداقل از بهترین تجهیزات روز استفاده می کند. این امر سبب طراحی بهترین نماها از نظر بیننده می شود.

اجرای کناف در اصفهان

اجرای کناف در اصفهان

معماری کناف

طراحان پرشین کناف با توجه به موقعیتی که اصفهان از نظر سیاسی، آب و هوایی و همچنین تاریخی دارد توانسته اند طرحی را برای این ساختمان عظیم الجثه بریزند که مخاطب با دیدن آن جذب زیبایی کم نظیراین ساختمان شود. انتخاب پرشین کناف به دلیل پارتیشن بندی بودن و همچنین داشتن فرم از پیش طراحی شده در اغلب جزئیاتِ آن ها می تواند اطمینان زیادی را برای مخاطب نسبت به سایرین ایجاد کند. وقتی به نماهای ساختمان ها دقت شود بی نظمی و نا متوازنی کم و بیشی دیده می شود.پرشین کناف این مشکلات مربوط به زیبایی بیرونی ساختمان ها را یک بار همیشه حل کرده است. چرا که وقتی از کناف در نمای ساختمان ها استفاده شود نامتناجس بودن طرحِ آن ها به مراتب کمتر از سایرین دیده می شود.