advertise

کناف سقف و دیوار | پروژه تجاری مجتمع نورووب | ۲۰۲۰

پروژه تجاری ساختمان نوروب احداث شده در استان اصفهان که با افتخار تمام شرکت پرشین کناف برای اجرای کناف این پروژه شروع به کار کرد. این پروژه وسیع به عنوان زیباترین پروژه های عمران-معماری در اصفهان و کشور شناخته شده است .
این پروژه ساختمانی بزرگ و در زمینی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع احداث شده است . در این پروژه بهترین متخصصان حال حاضر شرکت کرده اند و وظیفه اجرا این طرح و همچنین نظارت و اجرای کناف سقف این ساختمان تجاری بر دوش شرکت پرشین کناف یوده است.

مشخصات پروژه تجاری مجتمع نورووب

ساختمان تجاری نورووب با موقعیت جغرافیایی که دارد بسیار چشم گیر و زیبا است ، دلیل که پرشین کناف این پروژه را برعهده گرفت تا اجرای و طراحی کناف این ساختمان را انجام دهد به خاطر بود که این ساختمان تجاری یکی از موفق ترین سازه در کشور بوده است.
بعد از بستن قرارداد تیم پرشین کناف با متخصصین خود شروع به طرح ریزی برای کناف سقف این پروژه شروع به کار کرد. این ساختمان با ۱۸۰ واحد زیر بنا با متراژ ۱۶۰ تا ۲۵۰ متر هر واحد نیاز به کناف سقف و دیوار بودند

از شروع پروژه تا پایان

پرشین کناف برای شروع با متخصصین مجرب خود و مشاوران جلسات متعددی برگزار کرد. در این پروژه با کمک چند تیم نیرو کارشناس شروع به اجرای کناف ساختمان تجاری نورووب نمودند. این ساختمان تیب C بوده و فاصله بین پروفیل F۴۷ به فاصله ۲۰ سانتی متر بوده است .درگاه استفاده شده در اعمال این پروژه و دیگر مصرف ها مثل راکت کناف، کلیپس، بست اتصال طولی همگی از برند کناف ایران بوده است زیرا این درگاه از کیفیت عالی و ایمنی بسیار بالا بهره مند می باشد. پرشین کناف به این دلیل از کناف ایران استفاده کرده که ایمنی و کیفیت بالایی دارند .

چرا از کناف سقف ودیوار استفاده کنیم؟

لورموقتی که متخصصین درحال طرح ریختن برای یک پروژه ساختمانی هستند باید سازه های زیادی مثل مستحکم بودن، کیفیت بالا ، زیبایی، تناسب، انعطاف، پذیری، و قیمت را در نظر بگیرند.
کناف ها در رنگ ها ، طرح ها گوناگونی وجود دارد و ویژگی جابجایی دارند، دیوار کناف وزن خیلی کمی دارند و از سنگینی ساختمان کم میکند واز قابلیت عایق صدا نیز برخوردار می باشد ، این موضوع مهم ترین عنصر آن به حساب می آید

اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان

مشخصات فنی کناف، سازه و متریال

مشخصات فنی کناف

مشخصات سایر متریال جانبی

مشخصات فنی پروفیل

مشخصات فنی پانل کناف

طراحی و اجرای کناف با بهترین قیمت

طراحی و اجرای کناف با بهترین قیمت

طراحی و اجرای انواع کناف با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط تیم متخصص و حرفه ای پرشین کناف در سراسر کشور

چگونگی اجرا کناف سقف

همانگونه که گفته شد این پروژه نوع C است و این سقف ها از استاندارد بالایی برخوردار می باشد و همچنین سقف های سبکی دارند . کناف سقف فضای خالی در پشت خود دارد که برای عایق صوتی و عایق حرارتی به کار میروند که کار را برای تاسیسات الکتریکی راحت کرده است .تمامی گروه های اجرایی پرشین کناف بعد از طراح ریزی کناف سقف و کناف باکس دور، آماده به اجرا شدند. این مجموعه بهترین تجهیزات را در اختیار دارند .
همانگونه که گفته شد این پروژه نوع C است و این سقف ها از استاندارد بالایی برخوردار می باشد و همچنین سقف های سبکی دارند . کناف سقف فضای خالی در پشت خود دارد که برای عایق صوتی و عایق حرارتی به کار میروند که کار را برای تاسیسات الکتریکی راحت کرده است . تمامی گروه های اجرایی پرشین کناف بعد از طراح ریزی کناف سقف و کناف باکس دور، آماده به اجرا شدند. این مجموعه بهترین تجهیزات را در اختیار دارند .

اجرای کناف در اصفهان

طراح کناف سقف ساختمان نورووب

متخصصان شرکت پرشین کناف با تفحص درباره با محیط پروژه نوروب آب هوا نوع کاربری ساختمان و همین طور در نظر گرفتن نگرش صاحبان کار شروع به طرح ریزی برای این ساختمان کردند . این طرحا با کمک مشاوران و متخصصان مجرب صورت گرفت . به بهترین نحو شکل گرفت .پروژه تجاری نوروب یکی از بهترین ، موفق ترین ساختمان در کشور شده است .