advertise

کناف سقف | پروژه اداری تجاری ونوس

ساختمان ونوس واقع در مازندران تحت عنوان پروژه اداری تجاری احداث گردید. ساختمان ونوس یکی از عظیم ترین ساختمان های اداری تجاری در مازندران می باشد. این ساختمان در زمینی به مساحت ۱۴۰۰۰ متر مربع قرار گرفت. مشاور طرح این پروژه برعهده شرکت فنی مهندسی آرمان که جزء شرکت های معتبر مازندران می باشد،بوده و اجرای آن به عهده جناب مهندس احسان علیپور بوده است.طراحی، نظارت و اجرای کناف سقف این ساختمان برعهده پرشین کناف بود و یکی از پروژه های پر افتخار این مجموعه به شمار میرود.

مشخصات پروژه اداری تجاری ونوس

مشخصات عمومی پروژه

عوامل پروژه

مشخصات ساختمان

مرحله اول_طراحی

تیم حرفه ای پرشین کناف، بسیار متعهد به قراردادهای خود بوده و به محض بستن قرارداد این ساختمان با برگزاری جلسات متعدد و جمع آوری نیرو های متخصص خود شروع به طراحی اختصاصی برای تمام واحد ها مطابق با آخرین متد روز دنیا نمود. این تیم با همکاری با سایر تیم های اجرایی توانست پروژه را در کمترین زمان طراحی نماید. این ساختمان دارای ۱۸۵ واحد زیربنا با متراژ ۱۵۰ متر تا ۱۸۰ متر هر کدام نیازمند کناف سقف بودند. این پروژه در حدود ۶۰۰۰ متر مربع پیاده سازی گردید.

مرحله دوم_اجرا

پرشین کناف به محض طراحی شروع به اجرای کناف سقف با به کارگیری تمام نیرو های فنی و متخصص خود برای تمام واحد ها نمود. این پروژه دارای تیپ A بوده و پروفیل های آن F۴۸ میباشد و سایز آن ۵۰ سانتی متر است.اندازه پانل های این کناف ۱۴میل بوده و برای پانل های باکس دور کناف از بهترین کناف موجود در بازار که متعلق به برند ایران میباشند تهیه شده است.پرشین کناف برای پیاده سازی طرح های خود از برترین متریال های موجود در بازار استفاده میکند و همیشه در صدد است تا بهترین خود را به مشتری ارائه نماید.

دلایل استفاده از کناف و کاربرد های آن

کناف از کاربرد های زیادی برخوردار می باشد.این متد میتواند تحت عنوان کناف سقف، کناف دیوار، کناف پشت تلوزیون و ... استفاده گردد و استفاده از آن سبب می شود تا به روز ترین و مستحکم ترین سازه را همراه با زیبایی و کیفیت بالا در محل کار خود داشته باشید.
همچنین کناف ها از قابلیت های بالایی اعم از عایق صدا، وزنی سبک،عایق رطوبت و .... می باشد که علاوه بر کاهش هزینه ها، به شما نمایی زیبا و منحصر به فرد عرضه میکند.

کاربرد های کناف | پرشین کناف
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان
اجرای کناف در اصفهان

مشخصات فنی کناف، سازه و متریال

مشخصات عمومی کناف سقف

مشخصات فنی پانل کناف

مشخصات فنی پروفیل

طراحی و اجرای کناف با بهترین قیمت

طراحی و اجرای انواع کناف با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط تیم متخصص و حرفه ای پرشین کناف در سراسر کشور

نحوه اجرای کناف سقف و کنترل کیفیت آن

همانطور که در قبل اشاره شد،تیپ اجرایی این پروژه تیپ A می باشد زیرا این تیپ از بالاترین استاندارد ممکن برخوردار می باشدو همچنین از استحکام سازه ای بسیار بالایی برخوردار است.به همین دلیل تیم متخصص پرشین کناف برای تمام پلن های اجرایی خود از این تیپ اجرائی استفاده مینماید.مهندسان پرشین کناف با به کار گیری دقیق ترین لوازم مهندسی و استفاده از با کیفیت ترین متریال موجود، طرحی زیبا و بی نظیر را برای شما مشتریان عزیز رقم میزند.
کنترل کیفیت کناف سقف از موارد بسیار مهم و حائز اهمیت است که باید به آن توجه ویژه ای نمود . در طراحی و تولید این پروژه کنترل کیفی نقش اصل را اجرا میکند. به همین سبب متخصصان مجرب پرشین کناف در انتها به بررسی کنترل کیفیت کناف میپردازند و کلیه گزارشات را به کارفرما ارائه میدهند و با توجه به فعالیت های صورت گرفته، ادامه کار صورت میپذیرد.

نحوه اجرای کناف سقف | پرشین کناف