advertise

خدمات پرشین کناف


طراحی و اجرای تخصصی انواع کناف

کناف سقف | طراحی، قیمت، پروژه ها

یکی از خدماتی که پرشین کناف را به یک گروه متخصص و حرفه تبدیل کرده است، به کارگیری متخصصان مجرب و طراحی اختصاصی کناف دیوار برای مشتریان عزیز می باشد.
کناف دیوار علاوه بر زیبایی منحصر به فرد، از مزیت های ویژه ای برخوردار است اعم از عایق صوتی، حرارتی و هزینه بسیار کم و مقرون به صرفه.  این مجموعه با در نظر گرفتن نظر و سلیقه مشتری همواره در تلاش است تا بهترین طراحی را با توجه به مکان مورد نظر انجام دهد و سبب جلب رضایت مشتری گردد

طراحی و اجرای کناف سقف

تیم متخصص پرشین کناف، علاوه بر طراحی کناف دیوار به طراحی و اجرای کناف سقف نیز می پردازد
برای تیم متخصص پرشین کناف فرقی نمیکند که پروژه در چه سایز و اندازه ای باشد،این مجموعه با تکیه بر سال ها تجربه و برخورداری از حرفه ای ترین پرسنل ، بهترین نوع کناف سقف را برای شما عزیزان پیاده سازی میکند. تنها کافیست به ما اعتماد کنید تا به بهترین نحو به اعتماد شما پاسخ دهیم.

کناف پشت تلویزیون

یکی از موارد بسیار مهم در دکوراسیون داخلی خانه، دیوار پشت تلویزیون می باشد. دیزاین پشت تلویزیون با کناف تاثیر بسیاری روی دکوراسیون داخلی می‌گذارد و تغییرات آن میتواند دکوراسیون پذیرایی خانه شما رو به طور کلی متحول سازد.
مجموعه پرشین کناف با ارائه خدمات کناف کاری دیوار پشت تلوزیون با بالاترین کیفیت همواره در صدد خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

کناف آشپزخانه | کناف اپن

یکی از محبوب ترین طرح ها برای سقف آشپزخانه، استفاده از کناف می باشد. به طور کلی کناف آشپزخانه برای دکوراسیون های کلاسیک و یا مدرن استفاده می گردد و  استفاده از آن به سقف آشپزخانه زیبایی و جذابیت بی نظیری می بخشد. علاوه بر آن کناف برای کابینت، اپن و قسمت های دیگر آشپزخانه نیز کاربرد دارد که همه ی این خدمات توسط تیم حرفه ای پرشین کناف قابل اجرا و پیاده سازی می باشد.