advertise

خدمات اجرا و طراحی کناف سقف ۱۴۰۲


یکی از آشنا ترین تکنیک هایی که برای طراحی سقف بکار می رود، استفاده از کناف سقف است. طرح های کناف سقف مانند سایر نماها و دکور های ساختمانی دیگر همواره در حال تغییر و رشد می باشد. دلیل این پیشرفت روزافزون پیشرفت تکنولوژی و ابزار های مهندسی برای طراحی و همچنین وسایل قابل استفاده برای اجرا همچنین متریال های مناسب در شرایط مختلف زمینه ساز ایجاد طرح های خلاقانه تر در این صنعت شده است.
تیم طراحی و اجرا پرشین کناف نیز با ارائه به روز ترین طرح های ۲۰۲۳ کناف سقف همواره برآن است تا بهترین خدمات را به هموطنان عزیز سراسر کشور ارائه دهد. در ادامه با مدل های کناف سقف و انواع اجرا شده توسط پرشین کناف آشنا خواهید شد.
برای مشاهده طرح های کناف آشپزخانه به صفحه مورد نظر مراجعه نمائید.

انواع مدل های کناف سقف | ۵۷ طرح جذاب

توضیحات انواع مدل کناف سقف

کناف سقف دارای مدلی های متفاوتی است که بهترین این طرح ها توسط تیم طراحی و اجرا پرشین کناف انجام شده است. برای اجرای این طرح ها از بهترین متریال شامل برند‌های کناف ایران و کی پلاس (k plus) استفاده شده است در ادامه نمونه های هرکدام را به صورت مختص توضیح داده ایم و عکس طرح های مشتریان در ادامه آورده شده است.

کناف سقف مستطیلی

یکی از طرح های کناف سقف که بسیار مورد استقبال در معماری داخلی ایرانی شده و در حال همه گیر شدن است، طرح کناف سقف مستطیلی می باشد. این مدل یکی از فرم‌های محبوبی است که بسیاری از آن برای سقف استفاده می‌‌کنند. در ادامه نمونه تصاویری را مشاهده می‌کنید که ازکناف سقف مستطیلی استفاده کرده اند.
در تصویر رو به رو از باکس مستطیلی در حاشیه چهار طرف دیوار استفاده شده است، به این صورت که در کنار دیوار خالی می باشد، اما با فاصله ۴۰ سانتی از دیوار از تمامی جهات باکس مستطیلی اجرا شده است که دارای هالوژن برای نورپردازی و همچنین نور مخفی برای نورپردازی و زیبایی این اثر هنری استفاده شده است.


کناف سقف مستطیلی | پرشین کناف

کناف مستطیلی سقف، برای مکان های مختلف شامل خانه، اداره، انبار، سالن های بزرگ و... قابل اجرا هستند اما معمولا برای سقف پذیرایی  خانه ها کاربرد بیشتری دارند زیرا علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون سالن می بخشد، سبب بزرگ تر شدن فضای پذیرایی از لحاظ بصری خواهد شد. اجرا گچ بری و رنگ آمیزی، استفاده از نور مخفی و هالوژن روی این نوع کناف امکان پذیر است.
پنهان کردن کابل های برق و اتصالات و همچنین معتدل نگه داشتن هوای محیط در زمستان و تابستان، از مزیت های کناف سقف مستطیلی هستند. هزینه و نصب ای نوع کناف برای سقف بسیار مقرون به صرفه می باشد و به علاوه قابل تعمیر و همچنین جابجایی است و امکان ایجاد طرح های کناف جدید بر روی آن امکان پذیر می باشد.
در ادامه در اسلایدر زیر عکس ها و طرح های کناف سقف مستطیلی توسط تیم طراحی و اجرا پرشین کناف خواهید دید.


کناف مستطیلی سقف | پرشین کناف

کناف سقف مستطیلی برای چه محیط هایی مناسب است؟

برای محیط هایی که سقف بلندی دارند، انتخاب کناف سقف مستطیلی برای سقف بهترین گزینه است. در چنین محیطی، نصب و اجرای این مدل کناف به همراه نورپردازی، می تواند جلوه ای خاص را به ساختمان ببخشد. همانطور که اشاره شد، این کناف برای فضاهای مختلف استفاده می شود اما معمولا برای سقف پذیرایی کاربرد بیشتری دارند چرا که علاوه بر زیبایی که به دکوراسیون سالن القا می کند، محیط را بزرگتر نشان می دهد. این مدل کناف مدرن که در طراحی داخلی ساختمان اهمیت زیادی دارند؛ نسبت به سایر متریال ها، مقرون به صرفه‌ترند.


طرح های کناف جدید | پرشین کناف
انواع کناف سقف مستطیلی
طرح کناف سقف پذیرایی مستطیلی | پرشین کناف
مدل های کناف سقف پذیرایی مستطیلی | پرشین کناف
کناف سقف پذیرایی مستطیلی جدید | پرشین کناف
کناف سقف سالن مستطیل | پرشین کناف
کناف سقف مستطیل شکل | پرشین کناف
کناف سقف سالن مستطیل شکل | پرشین کناف
کناف سقف مستطیل ساده | پرشین کناف
مدل کناف سقف پذیرایی مستطیلی | پرشین کناف
کناف برای سقف مستطیلی | پرشین کناف
مدل کناف برای سقف مستطیلی | پرشین کناف
کناف سقف مستطیلی ساده | پرشین کناف
انواع کناف سقف پذیرایی مستطیلی | پرشین کناف
کناف سقف مستطیل | پرشین کناف
کناف سقف طرح مستطیل | پرشین کناف
کناف سقف هال مستطیلی | پرشین کناف

کناف سقف اتاق خواب

اتاق خواب ها یکی از محیط هایی هستند که به طور مستقیم با خلقیات و روحیات افراد در ارتباط بوده و بر روی شخصیت تاثیر گذارند؛ بنابراین طراحی فضای آن از اهمیت زیادی برخوردار است. کناف هایی که برای سقف اتاق خواب ها استفاده می شوند، هماهنگ با ابعاد اتاق و ارتفاع سقف هستند تا ظاهر اتاق را متعادل نگه دارد.
همچنین در برابر زلزله از مقاومت بالایی برخوردارند و اتاق را از این بابت ایمن نگه می دارند. این کناف ها وزن سبکی داشته و از راندمان کاری بالایی برخوردارند. طراحی و نورپردازی کناف برای اتاق خواب کاملا طبق سلیقه مشتریان انجام می شود تا به بهترین مکان برای خواب و آرامش تبدیل شود.
شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه‌ ای که در اختیار دارید و همچنین فضای در دسترس ، بهترین طرح کناف اتاق خواب خود را از تیم حرفه ای و متخصص پرشین کناف بخواهید.کناف ها این قابلیت را در اختیار طراحان قرار داده اند که تمام خلاقیت ها و ایده های ذهنی خود را روی سقف و دیوارها پیاده کنند و فضای منحصر به فرد و جدیدی را در اتاق خواب ایجاد کنند. در ادامه بهترین نمونه پروژه های اجرا شده کناف سقف اتاق خواب، توسط مجموعه پرشین کناف مشاهده نمائید.
این مدل کناف در بعضی موارد چون روی دیوار کشیده می شود در بخش کناف دیوارنیز قرار می گیرد.


کناف سقف اتاق خواب کوچک | پرشین کناف
کناف سقف اتاق کودک | پرشین کناف
کناف سقف اتاق والدین | پرشین کناف

کناف سقف اتاق خواب کوچک

اگر اتاق خواب شما کوچک است می توانید با انتخاب طرح مناسب، متراژ اتاق را وسیع تر نشان دهید. برای این منظور انتخاب یک طرح ساده با رنگ آمیزی روشن برای کناف سقف اتاق خواب کوچک، کمک می کند تا سقف بلندتر و فضای اتاق بزرگتر به چشم بخورد. 
استفاده از کناف برای اتاق خواب، علاوه بر زیبایی، مزیت های دیگری هم دارند که مهم ترین مزیت آن ها تعمیر آسان کناف ها است. کناف اتاق خواب در برابر زلزله مقاومت بالایی داشته و زمانی که در اتاق هستید احساس امنیت بیشتری دارید.
می توانید نورپردازی کناف سقف اتاق خواب را به نوعی تنظیم کنید که به سادگی قابل کنترل بوده و هر زمان که به نور بیشتر و یا کمتر احتیاج داشتید بتوانید آن را مدیریت کرده و جذابیت فضا را چند برابر کنید.

کناف سقف اتاق کودک

اگر در خانه کودک دارید، قطعا دکوراسیون اتاق او بیشتر از هر فضای دیگری در خانه برای شما اهمیت دارد. اینکه اتاق کودک شما چه دکوراسیونی داشته باشد؛ به سن جنسیت و روحیات فرزند شما بستگی دارد.
سقف اتاق کودک یکی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون اتاق فرزند شما است که شما با توجه به سلیقه خود می توانید از طرح های ساده و با طرح های خاص برای کناف سقف اتاق کودک استفاده کنید. اما توصیه ما به شما این است که؛ برخلاف سایر اتاق ها، بهتر است تا برای کناف سقف اتاق کودک، چه پسر و چه دختر، از مدل های غیر ساده و طرح دار استفاده شود.
نصب کناف دایره ای با رنگ بندی مختلف به همراه نور پردازی ملایم، فضای خلاقانه و منحصر به فردی را برای کودک به وجود می آورد.

کناف سقف اتاق والدین

کناف سقف اتاق خواب والدین تغییرات چشمگیری در اتاق ایجاد می کند. برای خانه هایی که تقریبا ساخت قدیمی داشته و دیوار و سقف آن ساده و یکدست است، کناف جلوه ای خاص ایجاد می کند.
امروزه نیز یکی از عوامل اساسی که در دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها بکار گرفته می شود، کناف سقف برای اتاق خواب والدین است. که به راحتی هم قابل تعویض و تعمیرند.
بهتر است که دکوراسیون اتاق والدین به گونه ای باشد که علاوه بر ظاهر شیک، احساس آرامش هم ایجاد کند. انتخاب کناف سقف اتاق والدین کاملا به روحیات هر دو بستگی دارد.
انتخاب یک کناف نسبتا ساده با رنگ آمیزی شاداب برای سقف انتخاب مناسبی برای زوج های جوان است.


بهترین طرح کناف سقف اتاق خواب
عکسهای کناف سقف اتاق خواب | پرشین کناف
کناف کاری سقف اتاق خواب | پرشین کناف
کناف سقف اتاق خواب کودک | پرشین کناف
طرح کناف سقف اتاق خواب | پرشین کناف
عکس کناف سقف اتاق خواب | پرشین کناف
طرح ساده کناف سقف اتاق خواب | پرشین کناف
طرح های کناف سقف اتاق خواب | پرشین کناف
نمونه کناف سقف اتاق خواب | پرشین کناف

کناف سقف ساده

کناف سقف ساده از آن دسته محصولاتی هستند که چند دهه از ورود آن ها به سیستم ساختمان سازی در ایران میگذرد اما همچنان پر طرفدار هستند و کاملا جایگزین ابزار های گچی شده اند.  به طور کلی کناف هایی که در سقف اجرا می شوند به دو صورت ساده و طرح دارند.
که نوع ساده آن ها بسیار پر طرفدار است چرا که با هر نوع چیدمان و دکوراسیون داخلی قابل تطبیق و هماهنگی است. این نوع کناف ها بهترین روش برای پوشاندن اتصالات و کابل های برق هستند و ظاهر شیک و زیبایی را در ساختمان ایجاد می کنند. کناف سقف ساده بسیار سریع اجرا می شود و برای عبور تاسیسات الکتریکی، سرمایشی و گرایشی مانعی ایجاد نمی کند. مقاومت در برابر زلزله، رطوبت و حریق، عایق صوتی و حرارتی، و همچنین انعطاف طراحی معماری بالا از مزیت های این نوع کناف محسوب می شود.
این طراحی بسیار ساده و تغییرات جزئی بر روی سقف انجام می‌شود که می‌توانید با استفاده از لامپ‌های LED این محیط را تزئین و جذاب کنید.این نوع طراحی سقف می‌توانید از اشکال ساده و زیبا نظیر، اشکال هندسی، دایره، مستطیلی و… استفاده کنید.این نوع طراحی خاص برای کسانی که علاقه ای ندارند محیط خانه‌شان شلوغ شود بسیار ایده آل است.


کناف سقف ساده | پرشین کناف

طراحی کناف سقف ساده

با طراحی یک مدل ساده و در عین حال لوکس برای کناف سقف؛ می توانید فضایی دل انگیز و آرام را در فضای خانه خود ایجاد کنید. مدل های ساده به لحاظ هزینه هم مناسب اند و برای طراحی و نصب آن ها نیازی به صرف هزینه های بالا نیست.
تنها با خلاقیت می توانید طرح های زیبایی را در سقف ایجاد کرده و سقف بی طرح و ساده خود را با طراحی کناف سقف ساده به یک سقف دکوراتیو زیبا و شیک تبدیل کنید.
بسیاری از طرح ها در عین ساده بودن می توانند تغییرات چشمگیری در فضا ایجاد کرده و محیطی لوکس و با شکوه بوجود آورند. طرح های دایره ای، طرح کناف سقف مستطیلی، طرح کناف مربعی از طرح های کناف سقف ساده اند که با کمی نورپردازی جلوه چند برابری پیدا می کنند.
برای طراحی کناف سقف ساده محافظه کارانه عمل کنید. بازسازی طرح های ساده در آینده ساده تر است و نیازی نیست هزینه های زیادی را برای آن متحمل شوید.
برای مشاهده طرح های کناف سقف ساده در اصفهان به صفحه کناف در اصفهان مراجعه نمائید.


طراحی سقف کناف ساده  | پرشین کناف
انواع کناف سقف ساده
اجرای سقف کناف ساده | پرشین کناف
کناف سقف آشپزخانه ساده | پرشین کناف
کناف سقف ساده و شیک | پرشین کناف
مدل کناف سقف ساده و شیک | پرشین کناف
سقف کناف طرح ساده | پرشین کناف
طرح کناف سقف ساده و شیک | پرشین کناف
هزینه کناف ساده سقف | پرشین کناف

مدل های کناف سقف پذیرایی

اگر دکوراسیون پذیرایی شما مدرن و یا کلاسیک است؛ توصیه می کنیم تا از استفاده از روش های قدیمی تزیین سقف مثل گچ بری ها خودداری کرده و تکنیک های جدید مثل کناف سقف پذیرایی را جایگزین کنید. از آن جایی که این کناف ها کاملا رنگ پذیرند، می توانید رنگ آمیزی آن ها را به توجه به دکوراسیون و رنگ فضای پذیرایی خانه پیش ببرید.
کناف ها در واقع سقف های کاذبی هستند که در صورت انتخاب مناسب و اجرای صحیح از مزیت های بسیاری برخوردارند و درحال حاضر از مهم ترین و اصلی ترین عوامل در طراحی دکوراسیون داخلی منزل محسوب می شوند. استفاده از کناف سقف پذیرایی؛ جلوه و زیبایی منزل شما را چندین برابر کرده و به علاوه در ایجاد حس آرامش در محیط تاثیر زیادی دارد.
به طور کلی، اجرای کناف سقف پذیرایی که سرعت طراحی و اجرا آن بالا می باشد این روزها علاقه مندان زیادی دارد.این کناف ها به همراه نورپردازی مخفی و مناسب انجام می شوند که از جذابیت بالایی برخوردار شده و همانطور که گفته شد زیبایی دکوراسیون داخلی منزل را چند برابر می کنند.


کناف سقف پذیرایی | پرشین کناف

کناف هایی که برای سقف پذیرایی بکار گرفته می شوند؛ ضخامت های متفاوتی دارند که با توجه به ارتفاع سقف انتخاب شده و کمک می کنند تا سقف بیش از اندازه کوتاه به چشم نخورد. پنهان شدن همه اتصالات و کابل های برق در داخل سقف و کمک به گرم تر شدن خانه در منزل و خنک نگه داشتن محیط در فصل تابستان از مزیت این نوع سقف ها به شمار می اید. همچنین قیمت کناف سقف در اصفهان از هزینه مقرون به صرفه ای برخودار است.

انواع کناف سقف پذیرایی
کناف سقف پذیرایی مستطیل | پرشین کناف
کناف سقف پذیرایی مستطیلی | پرشین کناف
کناف سقف پذیرایی مربع | پرشین کناف
کناف سقف پذیرایی جدید | پرشین کناف
طرح کناف سقف پذیرایی | پرشین کناف
طراحی کناف سقف پذیرایی | پرشین کناف
مدل کناف سقف پذیرایی جدید | پرشین کناف
طرحهای کناف سقف پذیرایی | پرشین کناف

کاربرد کناف سقف

احتمالا این سوال برای شما هم پیش آمده که از کناف سقف در چه مکان هایی می توان استفاده کرد. سقف کناف کاربردهای فراوانی دارد به عنوان مثال می توان به موارد روبه رو اشاره کرد. سقف کناف ساده در اتاق خواب، سقف کناف پذیرایی، سقف کناف سالن، مراکز تجاری، اداری و .... و به طور کلی هر زمان و در هر مکانی که به تغییر در دکوراسیون با هزینه ای بسیار پایین احتیاج داشته باشید، می توانید از کناف برای سقف استفاده کنید. در ادامه شما را با چند نمونه از کاربردهای کناف سقف آشنا خواهیم کرد:


سقف کناف در ساختمان | پرشین کناف

کاربرد کناف سقف در ساختمان

یکی از مواردی که در طراحی دکوراسیون منزل باید به آن توجه کرد ، سقف است. یک کاربرد کناف در ساختمان های مسکونی ، سقف های یکپارچه کناف هستند. سقف های تولید شده از جنس کناف ، بهترین جایگزین برای سقف های ساخته شده از رابیتس و گچ هستند.
سقف کاذب کناف یک راه کار برای طراحی متنوع سقف ها است. خوب است بدانید که از سقف کناف در قسمت های مختلف ساختمان میتوان استفاده کرد مانند اتاق خواب ، سالن پذیرایی، آشپزخانه و راهرو ورودی .


سقف کناف در بیمارستانها | پرشین کناف

کاربرد سقف کناف در بیمارستانها

سیستم کناف یا سیستم ساخت و ساز خشک کناف به دلیل داشتن محصولاتی چون سقف کاذب کناف و دیوار پوششی کناف و دیوار جدا کننده کناف قادر به ارایه خدمات در خور توجه به کلیه مراکز بهداشتی و درمانی می باشد . این نوع سقف های کاذب  مقابل زلزله مقاوم بوده ، امکان دسترسی به تاسیسات ساختمانی را میسر ساخته ، مقاوم در برابر رطوبت ، حریق و عایق صوتی می باشد . بخش های مختلف بیمارستان و کلینیک های درمانی نیازمند سکوت فراگیر است برای همین می توان از طریق سقف کاذب کناف و دیوار کناف به این مهم دست یافت.


کناف سقف برای آشپزخانه | پرشین کناف

کاربرد کناف سقف برای آشپزخانه و پذیرایی

با کناف سقف، آشپزخانه ای زیبا داشته باشید
یکی از خاص ترین پیشنهاد ها برای کناف سقف، استفاده در آشپزخانه است. اگر قصد طراحی سقف آشپزخانه خود را دارید، کناف سقف آشپزخانه بهترین انتخاب است که می تواند فضای را به یک فضای کلاسیک و در عین حال مدرن تبدیل کند.
پذیرایی مدرن با کناف سقف پذیرایی
حتما شما هم دوست دارید تا زمانی که در پذیرایی خانه نشسته اید، از طراحی و چیدمان وسیله های اطراف خود لذت زیادی ببرید. رسیدن به این حس زیبا دور از تصور نیست و به کمک کناف های سقف با هزینه ای بسیار مناسب قابل دستیابی است.


محاسبه قیمت کناف سقف

با توجه به اینکه کناف سقف گستردگی و تنوع بسیاری در طراحی و اجرا دارد؛ برای قیمت کناف سقف نمی توان مبلغ ثابتی را اعلام کرد. موارد و عوامل مختلفی بر هزینه نهایی کار دخیل هستند.
به طور کلی؛ مهم ترین فاکتورهایی که در محاسبه قیمت کناف سقف تاثیر گذارند شامل موارد زیر هستند:
نوع کار (بازسازی یا انبوه سازی):
مسلما در صورتی که اجرا کناف سقف حالت بازی سازی داشته و یا تک واحد باشد، هزینه آن نسبت به مواقعی که کار چند واحده و انبوه سازی است تفاوت زیادی دارد.
حجم کار:
حجم و متراژ کار کناف از فاکتورهایی هستند که به صورت مستقیم روی قیمت کناف سقف تاثیر دارد؛ در واقع هرچه متراژ و حجم کار بیشتر باشد؛ قیمت واحد کمتر و بالعکس؛ هرچه متراژ و حجم کار پایین تر باشد، هزینه ها افزایش پیدا می کند.
ارتفاع کار:
ارتفاع کار از دیگر پارامترهایی است که قیمت کار را تحت تاثیر قرار می دهد؛ هرچه ارتفاع کار بیشتر؛ قیمت در واحد سطح کار بیشتر است.
دستمزد نیز از دیگر عواملی هستند که روی قیمت نهایی تاثیر دارند و توسط کارشناسان محاسبه می شوند.
در طراحی و اجرای کناف سقف با توجه به نوسانات بازار و تغییرات روز را هم در نظر داشته باشید. برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه ها با کارشناسان مجموعه پرشین کناف تماس بگیرید.

در پروژه های خود از کناف سقف استفاده کنید.


آن را هر طور که می خواهید بنامید - کناف سقف، دیوار خشک، تخته گچی، تخته دیوار، تخته گچ، تخته گچی، سنگ - همه ما (چه خودتان این کار را انجام دهید، چه بازسازی کنندگان و چه سازندگان، و مشتریانشان) مقدار زیادی از آن ها را هدر می دهیم.
برای کسانی که اخیراً تجربه بازسازی حمام را با استفاده از کناف سقف را نداشته اند: از مصالح ساختمانی برای ایجاد کناف دیوار  داخلی خانه ها و دفاتر استفاده می شود. پانل های کناف از سولفات کلسیم دهیدراته ساخته شده اند که معمولاً به عنوان گچ شناخته می شود. پشت کاغذ قوی مواد گچی را تقویت می کندو اصولا سبک نیستند.
سالانه ده ها میلیارد فوت مربع از کناف سقف در ایالات متحده ساخته می شود. به ازای هر فوت مربع از مواد قرار داده شده، یک پوند زباله ایجاد می شود. برش‌ها، پانل کناف شکسته و برش‌های انتهایی که نمی‌توان از آنها در محل استفاده کرد، همگی به سطل زباله می‌افتند. یک مطالعه در محل دفن زباله تخمین می زند که پانل های کناف ۱۵ درصد زباله های زباله را تشکیل می دهد.
آیا می توانید این تعداد را در مناطق "طوفان زده" تصور کنید؟
بسیاری از افراد حرفه‌ای در زمینه تجارت ساختمان، از ضعف رسوبات گچی در محل دفن زباله استفاده می‌کنند. بسیاری از تولیدکنندگان لبنیات نیز این کار را می کنند، زیرا آنها دوست دارند ضایعات دیوار های ساخته شده با استفاده از کناف را در مزارع خود پخش کنند.
گچ یک کود قدیمی برای کشاورزان است. امروزه استخراج آن پرهزینه است و بنابراین معمولاً برای مقاصد گسترده استفاده نمی شود.
آنها گاوها روی مزارعی که با تکه های گچ پوشیده شده اند می برند و ین کار خاک را در جایی که ماشین آلات سنگین خاک را فشرده کرده اند، تقویت و اصلاح می کند و باعث ایجاد ریشه های کم عمق گیاهان و آبگیری پس از باران می شود. خاکی که بتواند نفس بکشد و به آب اجازه جریان دهد، زندگی را برای یکی از بهترین دوستان مزرعه یعنی کرم‌های خاکی - بهتر می‌کند و به این ترتیب آنها با تجزیه مواد آلی می توانند مواد مغذی را آزاد کنند.
تکه های پودر شده یا شکسته باقیمانده دیوارهای گچی، هنگامی که در مزارع استفاده می شود، مزایای متعددی ایجاد می کند: کاهش مصرف کود تجاری، افزایش عملکرد، و کاهش هزینه - به طور قابل توجهی - برای کشاورزان. گسترش دیوارهای گچی خشک در زمین های نزدیک به نهرها کیفیت آب را با کاهش رواناب مواد شیمیایی کشاورزی و زباله های حیوانی بهبود می بخشد.
جیسون هافمن، یک تاجر تمام عیار که به اتمام حمام ما کمک کرد، به اینکه در یک کار چیزی را هدر نمی دهد، افتخار می کند. اما این روش در ساخت و ساز و بازسازی چه توسط آماتورها وچه حرفه ای ها متداول نیست.
او ابراز تاسف کرد: «خانه‌سازانی که خانه‌ام را می‌ساختند مجبور بودند دو زمان مختلف بیایند تا تپه‌های مواد باقی‌مانده را از روی زمین بردارند. آنقدر زیاد بود که مجبور شدند از تجهیزات حفاری بزرگ برای بارگیری آن در کامیون ها استفاده کنند.»
بیل مک کنا، مدیر فروشگاه، گفت که کارکنان اکنون پیکاپ ها را در سایت های ساخت و ساز یا بازسازی می سازند. و حتی لوازم و لوازم خانگی شکسته را برای بازسازی و تعمیر قطعات می پذیرند. صاحبان خانه می توانند به جای دور انداختن وسایل، آنها را تعمیر کنند.

نظرات و سوالات خود را در رابطه با کناف سقف با ما در میان بگذارید.